Pre našich zákazníkov sme oficiálne spustili Nový portál.  

Zahájili sme prevádzku vylepšenej verzie webu X-track.sk.

Kontakt

Odd.predaja:
+421 902 777 773
Služby zákazníkom
+421 902 777 771

O nás

 

X-Track je spoločnosť, ktorá je zameraná na poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom a nadštandardných obchodných vzťahoch. Naše motto:  Spokojný zákazník vie oceniť hodnotu informácie. Našou ambíciou je navrhnúť zákazníkovi také technologické riešenie, aby po svojich praktických skúsenostiach ocenil jeho efektivitu a prínosy.

Pod samostatnou značkou poskytujeme služby od r. 2008. Od začiatku sme sa zamerali na kvalituspokojnosť zákazníka, čo sa nám vyplatilo. Férový prístup k zákazníkovi, cenotvorba zabezpečujúca zákazníkovi možnosť reálne šetriť náklady, nám priniesli v roku 2009 výrazný nárast počtu nových zákazníkov. To nám umožnilo investovať ešte viac prostriedkov a úsilia do rozvoja a kvality služieb, čo sa odráža vo vysokej zákazníckej spokojnosti.


Povedali o nás:


Prevádzkový riaditeľ, nadnárodná sieť predajní elektroniky:

U nás vo firme sme nasadili gps monitoring vozidiel, lebo je to celofiremný štandard vo všetkých štátoch, kde podnikáme. Výhody riešenia pre zákazníka sú zrejmé, osobne si myslím, že najväčší prínos je ten najťažšie merateľný, a to je efektivita pracovníkov. Praktické skúsenosti  totiž ukazujú, že keď pracovník vie, že jeho nadriadený má možnosť kontroly pohybu jeho vozidla aj spätne, dobre si  rozmyslí, ako sa bude správať a akú činnosť  bude vykazovať. Tie rozdiely sú naozaj obrovské.


Finančná riaditeľka, špedičná spoločnosť:

GPS monitoring vozidiel sme zaviedli najmä preto, že sme mali problém s vykazovaním jázd jednotlivými užívateľmi firemných vozidiel. Výkazy odovzdávali neskoro, niekedy vôbec, boli často chybné a následne spôsobovali  problémy v účtovaní. Po nasadení systému X-Track sa problémy odstránili, dokonca aj samotní vodiči privítali zjednodušenie práce. No a nakoniec, u cca 20 % vozidiel došlo k výraznému zníženiu prevádzkových nákladov...